swe  dk

GRATIS RÅDGIVNING

​Våra experter står till förfogande med rådgivning

Rådgivningen är kostnadsfri

och inte bindande

Kontakta:

WaterCare

Stejlebjergvej 14

DK-5610 Assens

Tfn +45 70 25 65 37

info@watercare.dk

Kontakta en medarbetare/avdelning

Administration

Henrik Rønnest
Administrerende Direktør

Tfn.: +45 7025 6537

E-post: ​info@watercare.dk​

Ekonomiavdelningen

Annette Maid Larsen

Ekonomimedarbetare 

Tfn.: +45 7025 6537

E-post: aml@watercare.dk

Försäljning och marknadsföring

Line Gren Hansen

Försäljningssamordnare

Tfn.: +45 7025 6537

E-post: line@watercare.dk

Søren ​Gundorf Simonsen

Försäljningssamordnare

Tfn.: +45 7025 6537

E-post: soren@watercare.dk 

Mette Harbo 

Marknadsföring 

Tfn.: +45 7025 6537

E-post: mette@watercare.dk 

Produktion​

Magnus Thor Stefansson

Produktionschef

Tfn.: +45 7025 6537

E-post: magnus@watercare.dk

Produktutveckling (R&D)

​Jacob Leksander Kristensen

Utvecklingsingenjör

Tfn: +45 7025 6537

E-post: jacob@watercare.dk 

Benny Isaksen

Tfn: +45 7025 6537

E-post: benny@watercare.dk

Produktion – gjutningsavdelning

Kim Monrad

Underhålls- och kvalitetsansvarig (gjutning)

​Tfn.: ​+45 7025 6537

​E-post: kim@watercare.dk

​WaterCare

Stejlebjergvej 14

DK-5610 Assens

Danskt org-nr: 26 01 76 37

​​

KONTAKT​

​Telefon: +45 70 25 65 37

E-post: info@watercare.dk

Order: ordre@watercare.dk

Faktura: aml@watercare.dk

Se våra öppettider HÄR

Watercare ApS
Stejlebjergvej 14
5610 Assens
Tlf.: 70256537
CVR: 70256537
info@watercare.dk